Олімпіада з програмування для студентів 1-го курсу, випускників шкіл та коледжів

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::query() should be compatible with views_handler::query($group_by = false) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_query::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit($form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_query.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/iknit/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Олімпіада відбуватиметься в три тури:

Перший тур – заочний, за допомогою системи online-тестування 29 жовтня 2011 року.
Другий тур – очний – грудень 2011 року.
Третій тур – конкурс творчих робіт – березень 2012 року.

Перший тур
Для участі в першому турі олімпіади необхідно з 17 по 28 жовтня 2011 р. зареєструватися за адресою olimpiаda.lp@gmail.com , вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, місто, школу або ВНЗ, клас або групу та e-mail. Після реєстрації на електронну скриньку учасника будуть надіслані логін і пароль.
Мови програмування – Паскаль (компілятор FreePascal) або Сі (компілятор gcc).
Щоб учасники олімпіади опанували систему тестування, з 20 жовтня за адресою http://ejudge.lp.edu.ua/cgi-bin/register будуть розміщені пробні задачі. Інструкція для користувачів знаходиться за адресою http://iknit.lp.edu.ua/files/ejudge.pdf . З питаннями щодо роботи системи просимо звертатись за адресою olimpiаda.lp@gmail.com.
Перший тур олімпіади відбудеться 29 жовтня з 9.00 до 18.00 через систему тестування http://ejudge.lp.edu.ua/cgi-bin/register. Ознайомитись з олімпіадними задачами та розпочати виконання можна у будь-який момент вказаного проміжку. О 18.00 система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.
Результати першого туру будуть розміщені з 1 листопада на сайті http://iknit.lp.edu.ua .
Переможці першого туру допускаються до участі у другому та третьому турах. Запрошення до участі у другому турі будуть розіслані на електронні скриньки до 10 листопада.

Переможці другого та третього турів нагороджуються цінними призами.

Другий тур
Проводитиметься в очній формі на робочих місцях у Національному університеті «Львівська політехніка» на базі системи online-тестування. Виконання олімпіадних задач має здійснюватися за допомогою мов програмування Паскаль (компілятор FreePascal) або Сі (компілятор gcc).

Третій тур
Передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:
  • розроблення комп’ютерних ігор,
  • розроблення сайту олімпіади,
  • розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

Партнери олімпіади – компанії-розробники програмного забезпечення:

SoftServe, Eleks, Stek, Lohika, Epam Systems, Global Logic.

Оргкомітет

Голова оргкомітету – Медиковський Микола Олександрович, директор Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Відповідальний секретар – Цимбал Юрій Вікторович, доцент кафедри автоматизованих систем управління Національного університету «Львівська політехніка», роб. тел. (032) 258-26-47, e-mail: yurij.tsymbal@gmail.com .